Slovo úvodem

MORAVA PARK FEST 2017
je jednodenní hudební festival pro celé rodiny, který se uskuteční v sobotu 24. 6. 2017 od 12.00 v krásném prostředí zámeckého parku města Blanska.

 

MORAVA PARK FEST 2017
je výjimečná akce v srdci Moravského krasu pro široké spektrum posluchačů české i slovenské hudební scény. Součástí festivalu bude zajímavý doprovodný program a pestrá nabídka street food pokrmů a nápojů.

 

Naším cílem je spokojený návštěvník. Chceme založit tradici v pořádání hudebního festivalu a v dalších letech ho rozšířit na vícedenní akci spjatou se zámeckým parkem v centru města, které se prezentuje jako brána do Moravského krasu. Záměr je připravit kvalitní program a vydařený kulturní zážitek pro lidi z Blanska i širokého okolí a zároveň přivést i návštěvníky z celé Moravy a tím podpořit místní podnikatelskou sféru. Hned za Blanskem začíná malebná krasová krajina s nejnavštěvovanějšími jeskyněmi v republice a propastí Macocha, ale i ve městě jsou příjemná místa, kde se dá odreagovat od dnešní hektické doby. Zámecký park s dominantou renesančního zámku je jedním z nich. Věříme, že s ním spojený festival nabídne jedinečný zážitek.

V druhém ročníku bychom rádi přilákat na tři tisíce návštěvníků, kteří budou mít chuť se příští rok zase do Blanska vrátit. Staňte se součástí kulturně-společenské akce, která nemá v regionu obdoby, buďte spolu s námi u druhého MORAVA PARK FESTu.