Slovo úvodem

MORAVA PARK FEST 2022
je jednodenní hudební festival, který se uskuteční v sobotu 20. 6. 2020 od 12.00 v krásném prostředí zámeckého parku města Blanska.

 

MORAVA PARK FEST 2022
je výjimečná akce v srdci Moravského krasu pro široké spektrum posluchačů české i slovenské hudební scény. Součástí festivalu bude zajímavý doprovodný program a pestrá nabídka street food pokrmů a nápojů.

 

Naším cílem je spokojený návštěvník. Chceme pokračovat v nově založené tradici, která datuje svůj první ročník na sobotu 2.7.2016. Letos vstupujeme do pátého ročníku hudebního festivalu spjatého se zámeckým parkem v centru města Blansko, které se prezentuje jako brána do Moravského krasu. Záměr je připravit kvalitní program a vydařený kulturní zážitek pro lidi z Blanska i širokého okolí a zároveň přivést i návštěvníky z celé Moravy a tím podpořit místní podnikatelskou sféru. Hned za Blanskem začíná malebná krasová krajina s nejnavštěvovanějšími jeskyněmi v republice a propastí Macocha, ale i ve městě jsou příjemná místa, kde se dá odreagovat od dnešní hektické doby. Zámecký park s dominantou renesančního zámku je jedním z nich. Věříme, že s ním spojený festival nabídne jedinečný zážitek.

V roce 2022 bychom rádi navázali na úspěšné čtyři ročníky. Staňte se součástí kulturně-společenské akce, která nemá v regionu obdoby, buďte spolu s námi u MORAVA PARK FESTu.